A Bitskeyben versenyeztek diákjaink Tét: a megyei úszás diákolimpia

A körzeti diákolimpia fordulóját rendezték a november 07-én a Bitskey Aladár Városi Uszodában, ahol a Gyakorló több kiválósága is rajtkőre állhatott.

Mint megtudtam a két kísérő kollégámtól, Kálovics Ferenctől és Tordai Vince pedagógusoktól, az igen népes versenyzőtábor közös bemelegítéssel kezdett,

majd az I. korcsoport versenyzői maradtak a medencetérben, II. korcsoport versenyzői felmentek a lelátóra.

Az I. korcsoport futamai után „helycsere" zajlott. A gyermekek szülői és a közönség a lelátóról szurkolhatott, biztathatta a versenyzőket.

Minden korcsoportban az első három helyezett éremdíjazásban részesült, a 4-6. helyezettek pedig oklevelet kaptak.

Versenyszámonként az első 6 helyezett jutott tovább a megyei diákolimpiára, amelyet december 5-én rendeznek majd.

A körzeti eredményekhez őszintén gratulálunk, és sok sikert kívánunk a megyei felkészüléshez!

(emerzsé)

Tanulóink versenyszámonként (1-6. eredmények)

I. korcsoport

1.      50m lány mellúszás: Szűcs Panna – 1. helyezés (Eger város Diákolimpiai bajnoka)