„A sportok királynője sosem pihen!”

Eger város középiskoláinak 2024. február 20-án fedett pályás 3-tusa csapat atlétikai versenyt szervezett a KDSB a Szilágyi Erzsébet Gimnázium tornatermében, hogy a felkészülési időszakban is biztosítsák a versenylehetőséget sportolóinknak.

Az összetett csapatverseny számai helyből távolugrás, 3 kg-os medicinlabda-dobás hátra és váltófutás volt.

Iskolánk 5 fős gimnazista lány csapata nagyon szépen szerepelt, keményen küzdött és 1 ponttal lecsúszva az élről a 2. helyezést szerezte meg.

Csapattagok:

Forgács Fanni 10.A, Banka Regina 9.A, Horváth Anna 12.A, Szűcs Mónika 10.B, Tóth Hanga Boglárka 9.A

Gratulálunk nekik az eredményhez és további sikereket kívánunk!
                                                                                                      Gomány Melinda
                                                                                                             testnevelő