Barkóczy úti gyakorlós diákjaink tisztes helytállása a sakk Heves vármegyei diákolimpián, az országos döntőbe jutással „megkoronázva”!

2024. 01. 26-án került megrendezésre a nem leigazolt sportolók sakk diákolimpia Heves vármegyei döntője Egerben, ahol iskolánkat, tisztes helytállással, négy fiatalember képviselte úgy, hogy önállóan, szakmai tanácsadás nélkül készültek fel a megmérettetésre.

A III. korcsoportban Párkányi Ágoston ért el szép eredményt, hiszen a 17 indulóból a 10. helyezett lett.

Az V. korcsoportban Horváth Máté remekelt a 7. hellyel, míg Nagy Ádám a 8. helyet érte el.
Márföldi Márton pedig ugyanebben a korcsoportban és kategóriában megismételte a tavalyi sikerét, hiszen ismét bejutott az országos döntőbe, amit 2024. 04. 27-én Kiskunfélegyházán fognak megrendezni.

Gratulálunk a szép eredményekhez és sok sikert kívánunk Marcinak a döntőben!