DobóNet elnevezésű digitális kultúra csapatverseny - első helyezés

Örömteli eredményről nyílik alkalmam beszámolni!

A hagyományosan már több éve megrendezésre kerülő "DobóNet" elnevezésű, Dobó István Gimnáziumban által szervezett digitális kultúra csapatversenyen vettek részt diákjaink.

A meghirdetésben a jelentkezés nincs földrajzilag behatárolva, de a tapasztalatok alapján elsősorban Eger város iskolái neveznek.

Gimnáziumban, két kategóriában 9-10. és 11-12. évfolyam lehetett 2-3 fős csapatoknak indulni.

A verseny első fordulója online, második (döntő) része a meghirdető intézményben zajlott.

Mindkét gimnáziumi kategóriában dokumentumkészítés, táblázatkezelés és programozás témakörben volt feladat.

A 9-10. évfolyam kategóriában „Bitfaragók” csapatnévvel Pataki Barnabás 10.B és Tripa Olivér Zétény 9.B osztályos tanuló versenyzett.

A 11-12. évfolyam kategóriában „CodeMasters” csapatnévvel Baranyai Benedek 11.B és Szabó Péter 11.C osztályos tanuló versenyzett.

Mindkét csapat első helyezést ért el!

Felkészítő tanáruk: Ferenczi László