„Krisztus a jövőnk” rajzpályázat eredményei

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia iskolai rajzpályázatot hirdetett „Krisztus a jövőnk” címmel, melyen diákjaink kiemelkedően szerepeltek a 9-13. évfolyamos kategóriában. A pályázat célja az volt, hogy a köznevelési intézmények tanulói papíron jelenítsék meg Őszentsége Ferenc pápa 2023. április 28-30. közötti magyarországi látogatásához kapcsolódó emlékeiket, érzéseiket.

- 2. helyezett: „Krisztus szeretete” Linkecs Edina, 9.A osztály
   - 3. helyezett: „Gyermeki tisztaság” Linkecs Anita, 9.A osztály
   - Különdíj: „A Szentlélek egyesítő ereje” Kövecses Sára, 10.A osztály

Felkészítő tanáruk Nyerges Adrienn volt (AMI, vizuális alkotó gyakorlat). Az alkotó diákok az AMI-n kívül rajz tagozatosak is, művésztanáraik még Domoszlai Orsolya (rajz tagozat), Szabó- Kertész Viktória (AMI), Válóczi Krisztina (rajz tagozat).

A rajzpályázat eredményei a Magyar Katolikus Egyház hivatalos facebook oldalának december 15-i posztjában olvashatók.

Kovecses Sara Kulondij-jp g

Linkecs Edina II- hely