Tájékoztató a központi írásbeli dolgozatok megtekintéséről

A központi írásbeli vizsgák kiértékelt feladatlapjait a vizsgázó és szülője

2024. január 25-én 8.00-16.00 óra

között tekinthetik meg az iskola képviselőjének jelenlétében a 024. teremben.

A megtekintéskor az iskola a feladatlapokról a vizsgázó vagy szülője kérésére és költségére másolatot készíthet.

A vizsgázó és szülője a hivatalos javítókulcstól eltérő értékelés esetén az értékelésre írásban észrevételt tehet, amelyet a megtekintést követő első munkanap végéig, 16 óráig adhat le az iskolában. Ha az írásbeli vizsgakérdésekre adott megoldás értékelésére a vizsgázó észrevételt nyújt be, az iskola gondoskodik arról, hogy egy másik szaktanár az észrevételben foglaltakat elbírálja.

A felvételi vizsga feladatlapjai és javítókulcsai a www.oktatas.hu honlapon megtekinthetők.

A felvételi eredményét közlő értékelő lapot az iskola a megtekintés időpontjában, azaz

2024. január 25-én 8.00-16.00 óra között az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Technikum (Eger, Barkóczy u. 5.) 024-es termében adja át a szülőnek vagy nagykorú meghatalmazottjának.

Kérjük, az „Értesítés a központi írásbeli felvételi vizsga megtekintéséről” nyomtatványt hozzák magukkal.

Akik nem jönnek el a vizsgadolgozatok megtekintésére, azoknak az értékelőlapot postai úton továbbítjuk 2024. február 09-ig.

A gyorsabb ügyintézés érdekében az iskola K & H Bank felőli bejáratán át közelíthető meg a megtekintés helyszíne.