Röplabda U11 országos bajnoki forduló, Nyíregyháza

2024. 02. 03-án Nyíregyházán rendezték meg az U11 lányok és fiúk országos bajnokságának II. félévi, első fordulóját, amelyen az iskolánkba járó diákokból álló EKKE SC csapata is részt vett, a többi 11 klub mellett.

Nagyon várták a gyerekek ezt a napot, hiszen 3 mérkőzést is játszhattak és kipróbálhatták magukat a tavalyi évhez viszonyítva új szabályok szerint vezetett mérkőzéseken. Mivel már nem foghatják meg a labdát a labdamenetek alatt, nincs folyamatos forgás, és már nem csak kosár-, hanem alkarérintéssel is passzolhatnak az alsó szerván kívül.

A Szolnok, Hercules és a TKKSE ellen küzdöttek meg gyakorlósaink és nagyon ügyesen bemutatták a helyszínre utazó szülőknek is, hogy milyen sokat fejlődtek az elmúlt egy esztendőben.

A nap végén boldogan vették át a megérdemelt oklevelet és jutalmakat, és hazafelé megjegyezték, hogy már nagyon várják a következő meccseket!